Witamy!

Na stronie internetowej Zakładu Stolarskiego Jerzy JabłońskiZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kórą przygotowaliśmy dla Państwa.

Hat

Typy okien oraz wykonanie

Wykonujemy następujące typy okien drewnianych:

 •    okna jednoramienne z drewna trój-warstwowo klejonego
 •    okna w zewnętrznej osłonie aluminiowej
 •    okna pasywne trzyszybowe dwukomorowe

 • Drewno zawsze towarzyszyło człowiekowi w jego rozwoju. Dzięki możliwości doskonałej obróbki, oraz doskonałym właściwościom izolacyjnym, wysokiej wytrzymałości i żywotności jest i będzie stale przez niego wykorzystywane. Nasze okna powstają z selekcjonowanych gatunków drewna takich jak: sosna, meranti (drewno pochodzenia indyjskiego - mahoń) oraz innych na życzenie klienta o najwyższej klasie. Wykonane w systemie DJ 68. Są to okna uchylno-rozwierne z mikrowietrzeniem.
  Wykonuję okna w dowolnych kształtach, kolorach i wymiarach zgodnie z gustem zamawiającego
  DREWNO Lamele klejone trójwarstwowo o tzw. stojącym włóknie, gwarantującym odporność na odkształcenia oraz stabilność nawet przy dużych wymiarach.
  SZYBY firmy - Wkłady szklane najwyższej jakości posiadające odpowiednie atesty o współczynnikach K=3,0 - 1,1 W/m2K firm Pilkington i Glaspol Konstrukcja 4/16/4 wypełniona Argonem lub inne na życzenie Klienta P0, P2, P4,.
  FARBA firmy - Drewno i powierzchnię zabezpieczamy wodorozcieńczalnymi preparatami światowego lidera firmy Sikkens. Zanurzeniowa metoda impregnacji chroniąca przed grzybami i szkodnikami, podkład koloru utwardzający drewno i zabezpieczający przed wnikaniem wilgoci oraz potrójna warstwa farby nawierzchniowej nadająca kolor i powłokę ochronną odporną na czynniki zewnętrzne gwarantują długowieczność okien. Do wyboru szeroka gama kolorów.
  USZCZELKI firmy - Obecnie stosujemy najnowocześniejsze uszczelki centralne i przylgowe firmy Schlegel o specjalnej konstrukcji i składzie zabezpieczającym przed trwałym zgnieceniem i cechującymi się dużą żywotnością. Do wyboru są dwie metody szklenia: silokonowanie lub szklenie na sucho uszczelkami przyszybowymi firmy Schlegel.
  OKUCIA firmy - Stosujemy tylko wysokiej jakości okucia niemieckiej firmy ROTO dające niezawodność działania, wysoki komfort obsługi oraz szeroką paletę rozwiązań. Mikrowentylacja w standardzie. Na życzenie klienta okucia antywłamaniowe I, II, III, IV stopnia RYNNY OKAPOWE Z termomostkiem minimalizującym oddziaływanie chłodu i ciepła. Tłoczone profile aluminiowe malowane anodowo, zapewniające szybki odpływ wody nawet w ekstremalnych warunkach.

  I dlatego z takich materiałów produkujemy nasze okna co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość naszych wyrobów.
  Na wszystkie nasze wyroby udzielamy 3 lata gwarancji.

  Nasza Misja

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia Państwa potrzeb - dzięki temu będziemy mogli idealnie dobrać materiały oraz technologię, tak, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Nasza Oferta

  Nasza oferta przeznaczona jest dla ludzi wymagających, którzy poszukują nie tylko zaspokojenia potrzeby funkcjonalności, ale także możliwości wyrażania własnych upodobań i stylu życia.

  Szybki kontakt

  ul. Spokojna 12, 64-850 Ujście

  • tel.: 601-983-578
  • e-mail: napisz do nas
  • Czynne:
   Pon-Pt godz. 6.00-14.00