Witamy!

Na stronie internetowej Zakładu Stolarskiego Jerzy JabłońskiZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kórą przygotowaliśmy dla Państwa.

Hat

O Nas

Mój zakład stolarski istnieje w Ujściu od roku 1986 . Od początku istnienia zajmowałem się produkcją okien skrzynkowych i zespolonych. Produkowane były i są do dzisiaj drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ówczesny zakład zatrudniał do 5 osób. Z czasem działalność zakładu rozszerzyła się. Podczas tych lat zdobyliśmy wiele doświadczeń. Aktualnie pracujemy na materiałach światowych firm takich jak: Roto, Sikkens, Glaspol, Schlegel.

Obecnie zatrudniam 15 osób , które w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie wykonują okna i drzwi na życzenie klienta.
Zakład zawsze wyprodukuje okna takie jak klient sobie zażyczy. Wystarczy zdjęcie, folder lub katalog a efekt końcowy będzie taki sam lub lepszy pod kątem jakości wykonania.
Na wszystkie wyroby mojego zakładu udzielam 3 letniej gwarancji.

Przyjdź , zobacz, zamów nie zawiedziesz się. Gwarantowana wysoka jakość na wiele lat.

Jerzy Jabłoński

Nasza Misja

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia Państwa potrzeb - dzięki temu będziemy mogli idealnie dobrać materiały oraz technologię, tak, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza Oferta

Nasza oferta przeznaczona jest dla ludzi wymagających, którzy poszukują nie tylko zaspokojenia potrzeby funkcjonalności, ale także możliwości wyrażania własnych upodobań i stylu życia.

Szybki kontakt

ul. Spokojna 12, 64-850 Ujście

  • tel.: 601-983-578
  • e-mail: napisz do nas
  • Czynne:
    Pon-Pt godz. 6.00-14.00